Karel De Geus

*Karel de Geus, Veiling 20 en 21 april 2015. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money

Karel de Geus Muntveilingen BV, 2015

4,00 €

2015
Veldhoven
Karel De Geus
Karel de Geus Muntveilingen BV
in-4°
Reliure

154 p., très nbr. ill. n/b et coul. Inv.34738